Telefon +90 216 366 66 70 Whatsapp +90 850 303 48 81 Mail tadim@tadimturlari.com
GİRİŞ YAP

Biz Kimiz?


Tadım; bir ürünün aroma, tat ve kalitesini belirlemek amacıyla yapılan ve görüntü, koku, tat, lezzet ve bitiş gibi kriterleri duyularımızla değerlendirdiğimiz ve bu yüzden “Duyusal Analiz” olarak adlandırdığımız bir yöntemdir.
Ne kadar çok ürün tadarsak, o kadar fazla deneyim kazanır ve ürün özelliklerini belirlemede hem daha başarılı sonuçlar alma hem de ürünler arası kıyaslama yapma şansına sahip olabiliriz.
Bu noktadan hareketle; biz de tadımları “ürünlerin kaynağında” ve mümkünse “hasat zamanında”, işlendikleri yerde & zamanda görüp incelemek için üreticiyle biraraya gelmeyi amaçladığımız “tadım turları”nı düzenlemek için yola çıktık.

Türkiye’nin farklı bölgelerinde onlarca üreticiyle biraraya geldik; gezdik, tattık, tanıştık ve bu deneyimleri sizlerle de paylaşmak istedik.
Sadece Türkiye ile sınırlı kalmadan; dünyanın farklı ülkelerinde, farklı ürünlerin tadımlarını yapmak üzere düzenlediğimiz “tadım turları” yolculuklarımızın yelpazesini genişleterek sizlere sunmayı sürdürüyoruz.
Tadım Turları ekibi olarak amacımız; olabildiğince dolu içerikler hazırlamak, doğru bilgiyi paylaşmak, sizlerden aldığımız destek ve bize olan güveniniz ışığında günümüzün en uygun bütçeleriyle “sürdürülebilir etkinliklerde sizlerle birlikte olmak”.
Ağzınızın tadının artarak süreceği nice güzel günler dileğiyle..
Sevgiler..

Saygılarımızla.
Tadım Turları Ekibi